Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Tüm Hizmetlerimiz
Anasayfa » Tüm Hizmetlerimiz

Web Sitesi Kurulumu

Web Tasarım alanında kreatif çözümler sunan Destek Budur, müşterileri için bireysel / kurumsal web tasarım ve internet sitesi kurulumları alanında çözümler üretmektedir. Web Tasarım çalışmalarında her zaman en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan firmamız, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır.

Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

 


 

Grafik Tasarımı

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. Destek Budur olarak ihtiyaçlarınızın tamamını nesnelere ayırıp canlandırarak hayata geçiriyor ve yaşatıyoruz. Markalaşma yolundaki firmalar ya da kurumsal kimlik yaratmak isteyen tüm müşterilerimize en uygun grafik tasarımları sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

 


 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital pazarlamanın en etkili araçlarından birisi olan sosyal medyadaki tüm pazarlama ve satış çalışmalarınızda “Bursa sosyal medya danışmanlığı” uzmanlığımız ile Destek Budur sizin yanınızda. Sosyal medya kişilerin ya da firmaların görüşlerini, ürünlerini ve hizmetlerini özgür bir biçimde aynı ilgi alanındaki diğer takipçilerine aktardığı alanlardır. Sosyal medya pazarlaması dijital pazarlamanın en önemli araçlarından birisi konumunda.

Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

 


 

Bilgisayar & Telefon Onarım

Destek Budur ekibi olarak her türlü Laptop, Notebook, Netbook, Tablet, iPad, LCD Monitör, Masaüstü Kasa, Akıllı Telefon, LCD TV çeşitlerine marka bağımsız olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız ayrıca bu ürünlerin onarımını da yapmaktadır. Ayrıca sıfır veya ikinci el ürünleri temin ediyor, satış ofisimizde kontrolünüz sonrası satışını gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

 


 

Google SEO Hizmeti

Destek Budur SEO hizmetleri ile birlikte sitenize daha çok trafik çekecek ve potansiyel müşterileriniz ve cirolarınızı yükselteceksiniz. 2013 yılından bu yana dijital dünyanın her alanında hizmet veren uzman kadromuzun sektörel tecrübelerinden faydalanacak, arama sonuçlarında zirveye tırmanacaksınız.

Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

 


 

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalar servisi çok kullanılan Google servislerinden birisidir. Google Haritalar servisinde iyi optimize edilmiş bir işletme kaydı ile işletmenizin görünümü artar ve bu da dolaylı yoldan işletmenizi büyütür. Örnek olarak müşterileriniz sizin ofisinize ya da işyerinize ulaşmak için Google Haritalar servisinde arama yapacak ve sizlere hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

 


 

Uzaktan Destek

Uzak bağlantı yazılımları ile masaüstü veya taşınabilir bilgisayarınıza bağlanarak program kurulumları, hata düzeltmeleri, virüs temizleme, sürücü yükleme gibi birçok konuda destek sağlıyoruz. 7/24 iletişimde kalarak sorunun başlangıcından çözümüne kadar tam destek sunuyoruz. Müşterilerimizi problemler hakkında bilgilendiriyor ve aynı sorunların tekrar etmemesi adına gerekli önlemleri alıyoruz.

Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

 


 

Makale & Çeviri Hizmetleri

Günümüz dünyası, internet ortamı üzerinden alışveriş yapmaya ve bilgi satın almaya ihtiyaç duymaktadır. Bilgi çağında yaşadığımız bu yıllarda ihtiyaç duyulan en önemli şey ise, kaliteli bir web sitesi içeriğidir. Gerek blog siteleri gerekse e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz olan makale yazıları, arama motorlarındaki bulunabilirliğinizi arttırmaya ve daha fazla ziyaretçi çekmeye yaramaktadır.

 Daha Fazla Bilgi   İletişim Kurun

Bize hızla ulaşabilirsiniz.