Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

Destek Budur; Web tasarımı, web tabanlı uygulamalar, e-ticaret, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve haritalara kayıt başlıklarında 2013 yılından beri uzman kadrosu ile hizmet veren bir bilişim firmasıdır.

Web hizmetlerini en yüksek kalitede sunabilmek için teknolojik alt yapısını ve eğitimli personelini devamlı geliştirerek çalışmalarına devam eden firmamız; Müşteri odaklı olan tüm çalışmalarında sorunsuz iş teslimatı ve teslim sonrası destek hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmetlerimizi inceleyin

Bireysel ve kurumsal web çalışmalarının yanı sıra Bursa içerisinde donanım tamir ve tedariki konusunda birçok başarıya imza atan firmamız, yeni fikir ve projeleri hayata geçirmek için sizleri beklemektedir.

Misyonumuz

Hizmet alanımızda, ilerleyen teknolojiyle birlikte bu hizmeti sürekli iyileştirmek ve müşterilerimizin istediği sürede destek, bakım ve eğitim hizmetini vermek öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine, profesyonel bir ekip çalışmasına dayalı kaliteli ve zamanında teslim garantisini veren bir hizmet sunmak, bunu garanti etmek.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmetten asla ödün vermeden, beklenenden daha kaliteli hizmet ve projeler üretmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti için bütün birikimimizi kullanıyoruz. Ticari ve mesleki etik değerlere inanıyor ve bu değerleri koruyoruz. Ekip çalışmasının ve işbirliğinin yararına inanıyor ve çalışmalarımızı bu değerlere göre inşa ediyoruz.

7 yılı aşkın bir süredir, hakkını vererek ve dürüstçe çalışarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. Temel iş alanı web tasarım ve donanım olmakla birlikte kurumsal web tasarım, responsive web tasarım, mobil uyumlu web sitesi, eticaret sitesi tasarımı, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, seo, dijital reklam gibi web hizmetleri üretmekte yetkin bir dijital ajans olan Destek Budur, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle işini her zaman sağlam temellere dayandırarak sürdürmeyi ve sonuçlandırmayı ilke edinmiş kişilikli bir markadır. Kendimizi teslim ettiğimiz bu sağlam temeller üç ana hedeften oluşmaktadır.

Neden Destek Budur?

  • Çalışma öncesi bilgilendirme yaparız.
  • İşi zamanında teslim ederiz.
  • Memnuniyetinizi garanti ederiz.
  • Planlı çalışırız.
  • Kendimizi sürekli geliştiririz.
  • Güler yüzlüyüz ve işimizi seviyoruz.
  • Bize telefondan, Whatsapp üzerinden veya mail ile sürekli ulaşırsınız.

Bize hızla ulaşabilirsiniz.