Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Web Sitesi Kurulum Hizmeti

Anasayfa » Web Sitesi Kurulum Hizmeti

Web Tasarım alanında kreatif çözümler sunan Destek Budur, müşterileri için bireysel / kurumsal web tasarım ve internet sitesi kurulumları alanında çözümler üretmektedir.

Web Tasarım çalışmalarında her zaman en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan firmamız, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır.

Destek Budur, web tasarım ve web yazılımın yanı sıra yine her firmanın vazgeçilmezi olan kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit çalışmaları, katalog tasarımı, katalog basımı, broşür tasarımı, broşür basımı, online katalog yazılımı, online katalog entegrasyonları çalışmalarını da yürütmektedir. Aynı şekilde bu çalışmalarımızı da web sitenize entegre ediyoruz.

 

Kurumsal & Bireysel Web Tasarım

Teknolojinin hayatın merkezinde kendisine daha fazla yer bulmaya başlaması ve önemini arttırması ticari alanda ciddi bir potansiyel barındırmasını sağlıyor. İnternetin etkileşim ve erişim konusundaki dinamik gücü vesilesi ile kurumsal faaliyetlerde, dijital dünyaya entegrasyon büyük bir önem taşır. Kurumsal yapılar açısından dijital entegrasyonun sağlanmasında omurgayı web siteleri oluşturur. Etkili ve güçlü bir web sitesine sahip olan modern ticaret dünyasında, kurumsal zorunlulukların başında geliyor. Hem teknik hem de görsel açıdan güçlü bir kurumsal web sitesi ile ciddi rekabetin olduğu internet dünyasında rakiplerin bir adım önüne geçmeyi sağlar. İşte bu yüzden tıpkı işletme/işyeri dekorasyonunda olduğu gibi sadece teknik yönden değil görsel yönden de kurumsal imaja değer katacak bir web tasarımının uygulanması gerekir. Bunun içinde tamamen profesyonel koşullarda bir kurumsal web tasarımı çalışmasının yerine getirilmesi gerekir.

Ağırlıklı olarak Bursa’da Web tasarım hizmeti veriyor olsak da, Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz, bir telefon uzağınızdayız.

 

Kurumsal Kimliğinize Değer Katacak Tasarımlar

Tüketim çağında, tüketicilerin aradıkları veya ihtiyaç duydukları her şey için ilk başvurduğu yer internet oluyor. Ciddi bir müşteri potansiyeli oluşturan bu alanı değerlendirmek isteyen tüm kurumsal yapılarda, SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı tasarıma sahip olan bir web sitesinin bulunması ise en temel hususlardan birisidir. Kurumsal web siteniz için uzman ve profesyonel ekibimizle hem teknik açıdan hem kullanıcı deneyimi odaklı hem de görsel özgünlüğe sahip olan web tasarımlarını şekillendiriyoruz. Özellikle ürün veya hizmetlerinizin kullanıcılar tarafından kolay erişilebilir şekilde web sitenizde yerleştirilmesi ve anlatımlarının gerçekleştirilmesini sağlayan kurumsal web tasarımı çalışmaları ile ticari başarılarınızı katlamaya yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte hem kullanıcı deneyimi hem de estetik görsellik açısından rakiplerinizden tamamen farklı ve özgün yapıda, dikkat çekici ve kurumsal imajı en iyi şekilde yansıtan tasarımları şekillendiriyoruz.

Sorularınız mı var?
Bizimle 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz, sorularınızı iletebilirsiniz.
Bize hızla ulaşabilirsiniz.