Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Uzaktan Destek

Anasayfa » Uzaktan Destek

Uzak bağlantı yazılımları ile masaüstü veya taşınabilir bilgisayarınıza bağlanarak program kurulumları, hata düzeltmeleri, virüs temizleme, sürücü yükleme gibi birçok konuda destek sağlıyoruz.

7/24 iletişimde kalarak sorunun başlangıcından çözümüne kadar tam destek sunuyoruz. Müşterilerimizi problemler hakkında bilgilendiriyor ve aynı sorunların tekrar etmemesi adına gerekli önlemleri alıyoruz.

Ağırlıklı olarak Bursa içi hizmet veriyoruz ancak Türkiye’nin tüm noktalarına uzaktan destek hizmetimiz mevcuttur. Bilgisayarınızda çözemediğiniz problemlerle alakalı destek imkanı sunuyoruz.

 

Virüs Temizleme

Bilgisayarınıza bulaşan trojan, truva, malware, reklam yazılımları gibi çeşitli zararlı virüsleri, uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak temizliyoruz ve güncel antivirüsler ve reklam engelleyici yazılımlar ile bilgisayarınızı virüslerden temizliyoruz.

 

Bakım & Temizlik

Bilgisayarınız kullanıldıkça yavaşlar ve ilk günkü gibi çalışma performansını zamanla yitirir. Bakım ve temizlik programları ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizliyor, disk alanınızda yer açıyor, arkaplanda çalışan ve otomatik temizlik gerçekleştiren yazılımlar ile bilgisayarınızı format atmaya gerek kalmadan hızlandırıyoruz. (Çözümü mümkün olmayan sorunlar format gerektirebilir.)

 

Program & Oyun kurulumu

Bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak kurulmasını istediğiniz programları temin ediyor ve kuruyoruz. Aynı şekilde oyunların kurulumu için de yine Destek Budur olarak hizmetinizdeyiz. Kurulum işlemlerini mümkün olan en kısa sürede yapıyor ve kısa sürede çözüme ulaşıyoruz.

Uzaktan destek hizmetimiz ile alakalı bize 7/24 iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bize hızla ulaşabilirsiniz.