Müşteri Hizmetleri0543 809 08 50

Hoşgeldiniz. Bugün

Ttec Makaron Buzz Makaralı Bluetooth Kulaklık

Ana Sayfa » Ürünler » Ttec Makaron Buzz Makaralı Bluetooth Kulaklık

Kablo Karmaşası Tarih Oluyor
Otomatik kablo sarma sistemi ile telefon görüşmeniz bittiğinde üzerinde yer alan tuşa basarak kulaklığı ve kabloyu sarmanızı sağlayan Makaron™ Buzz Makaralı Bluetooth Kulaklık, kablo karmaşasına son veriyor. Patentli sarma teknolojisi ile hızlıca ve özenle sardığı için de kablonun karışmasını ve deforme olmasını da önlüyor.

Hareket Özgürlüğü
Gününün büyük kısmını telefonla konuşarak geçirenler için pratik bir çözüm sunan Makaron™ Buzz Makaralı Bluetooth Kulaklık, kol yorgunluğunu ortadan kaldırıyor ve hareket özgürlüğü getiriyor. Klipsli tasarımı sayesinde kıyafetinize kolayca takacağınız kablolu Bluetooth kulaklık ile aynı zamanda kablo düğümlenmesi gibi problemden de kurtulursunuz.

 

Akıllı, Hızlı, Pratik
Akıllı titreşim özelliğine sahip Makaron™ Buzz, çağrı geldiğinde ya da telefonunuzdan uzaklaşıp Bluetooth (10m) kapsama alanı dışına çıktığınızda sizi uyarıyor. Ayrıca üzerinde bulunan akıllı tuş ile eşleştirme, gelen çağrıyı yanıtlama, reddetme ve görüşmeyi sonlandırma işlemlerini yapma kolaylığı sunarak, LED ışıklı göstergesiyle bağlantı durumunu kontrol etmenizi de sağlıyor.

7 Cihaz, Tek Kulaklıkta
Birden fazla cep telefonu kullanıyorsanız kablolu bluetooth kulaklığın aynı anda 2 farklı cihazla eşleşme özelliğinden memnun kalacaksınız. Bu özellik ile hem kişisel hem de şirket telefonunuzu tek kulaklıkta rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi toplamda 7 farklı cihaz ile eşleşme gerçekleştirebilirsiniz..

Saatlerce Konuşun
Tek seferlik şarj ile 7 saate kadar görüşme ve 240 saate kadar bekleme süresiyle enerjiden tasarruf ederek görüşmelerinizi yapabileceğiniz kulaklığın sesli arama ve son aranan numarayı geri arama özellikleriyle birlikte neredeyse telefonunuza ihtiyacınız kalmıyor. Üstelik HD netlikteki 2 yönlü ses kalitesini kulaklık üzerinde yer alan ses kontrol tuşlarıyla arttırıp kısmak da elinizde.

Ürünün özellikleri:

 1. Arama geldiğinde veya telefondan uzaklaştığınızda sizi uyaran titreşim özelliği
 2. Otomatik kablo sarma sistemi
 3. İki telefon ile ayn ı anda, 7 cihaz ile eşleşme
 4. Rahat kullanım için klipsli özel tasarım
 5. Bağlantı durumunu gösteren LED ışık
 6. Akıllı tuş ile eşleştirme, cevap verme, reddetme ve arama sonlandırma
 7. Ses kontrol tuşları
 8. Son aranan numarayı geri arama
 9. 3 farklı boyda kulaklık ucu
 10. Sesli arama özelliği (Destekleyen modellerde)
 11. 7 saate kadar konuşma, 240 saate kadar bekleme süresi
 12. USB kablo ve şarj cihazı

Paket İçeriği

 • Makaron™ Buzz
 • USB kablo ve şarj cihazı
 • 3 farklı boyda kulaklık ucu

16 Kasım 2016

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz