Müşteri Hizmetleri0543 809 08 50

Hoşgeldiniz. Bugün

Telefon Onarım Hizmeti

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Telefon Onarım Hizmeti

indir

Cep telefonları artık günümüz gereksinimleri doğrultusunda sürekli olarak kendini yenileyen teknoloji sayesinde yanlızca iletişim aracları olamanın dışında mini bir bilgisayar gibi görev yapan donanımlara sahip olmuştur. Yeni teknolojiler kullanıcılarına bir çok imkan sağlarken donanımları sebebiyle bir çok dezavantaj oluşturmaktadır.

Cihazların ince ve kullanışlı olması için yapılan hassas parçaları darbelere ve sıvı temaslarına dayanıksız hale gelmesinin yanı sıra bu hassasiyete bağlı olarak iPhone, Samsung, Sony, Genral Mobile, Blackberry ve LG gibi markalarda ekran kırılması ve çatlaması gibi durumlar artık daha çok yaşanır hale gelmiştir.

Destek Budur, bu gibi arıza ve sorunlarda %100 orjinal teknik malzemeler kullanarak hızlı, güvenilir, garantili ve kalıcı çözümler üretmek konusundaki çalışmalarıyla sektörde örnek bir servis merkezi olmayı ilke edinmiştir.

# Ekran Değişim
# Anakart Onarımları
# Sıvı Temas Acil Müdahale
# Şarj Arızaları
# Görsel Yenileme/Kasa Değişimi
# Ses sorunları
# Wifi / Bluetooth Sorunları
# Soket Arızaları
# Batarya Değişimi
# Açılmama Sorunları
# Yazılım Sorunları

Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz akıllı telefon markaları;
Apple, Samsung, Sony, LG, Nokia, General Mobile, Asus

Tablet Tamiri
iPad ve Samsung tabletlerin ince ve zarif yapısı bazı parçalarını (dokunmatik panel, ekran) darbeye dayanıksız kılmaktadır, iPad cihazların dokunmatik ve ekran arızalarında, Samsung cihazların dokunmatik ve ekran kırılmalarında firmamız sizlere hızlı ve kaliteli bir teknik servis anlayışıyla hizmet vermektedir.

02 Kasım 2016

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz