Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Sunucularımızı Taşıyoruz

Sunucularımızı Taşıyoruz

Sistemimizde kayıtlı olan tüm müşterilerimizin web sitelerini yepyeni sunucularımıza taşıyoruz. NVME diskler + 16 çekirdekli son nesil AMD Ryzen ailesinden EPYC sunucu işlemcileri ile web siteleriniz eskisinden çok daha hızlı bir biçimde yanıt verecek şekilde organize edilmektedir.

Bu sayede hız farkı gözle görülür şekilde artmaktadır.

Yeni sunucularımız lokasyon olarak Almanya’yı tercih ettik. Sınırsız bant genişliğinin yanı sıra performans olarak da oldukça yüksek olan bu altyapı sayesinde, Web sitelerinizdeki kullanıcılarınız daha iyi bir deneyim elde edebilecekler.

Her müşterimiz bizim için değerlidir, bu nedenle eski ve yeni tüm müşterilerimize hiçbir ücret farkı olmadan yeni sunucularımıza geçiriyoruz.

Ek olarak, CloudFlare altyapısını da kullanıyoruz, bu sayede web siteleriniz eskisinden çok daha güvenli bir hale geliyor ve IP adresleriniz gizlenerek kötü niyetli kişilerin ele geçirmesi engelleniyor. IP adresi günümüzde oldukça önemli bir yapıdır ve gizli olması, saldırganların önüne geçmek adına son derece önemlidir.

Tüm bunlara ek olarak sitelerinize özel Cache eklentileri aktif ediyoruz, açılış hızlarını görmek adına böyle bir kararı aldık.

Taşınma işlemlerini tek tek tüm müşterilerimiz için sırası ile yapıyoruz. Tüm işlemlerin tamamlanması için 15.01.2021 tarihini ön görüyoruz. Bu işlemler sırasında ufak tefek kesintiler yaşanabilir, finalde çok daha hızlı ve yüksek performanslı siteleriniz olacak.

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bize hızla ulaşabilirsiniz.