Müşteri Hizmetleri0543 809 08 50

Hoşgeldiniz. Bugün

SEO Hizmetleri

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » SEO Hizmetleri

sem

SEO, Search Engine Optimization açılımına sahiptir. Bu da dilimizde Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO, sitenizin arama motorlarının talep ettiği kalite standartlarına sahip olması için yapılan çalışmalar bütünüdür. Yani Google’da sitenizi üst sıralara çıkarmak için yapılan işlemlere de SEO denir. SEO işlemi planlı ve ayarında yapılması gereken bir işlemdir aksi takdirde siteniz ceza alır ve geri dönülmesi çok zor bir noktaya ulaşırsınız.

İş Tanımı:
Yapılacak çalışma tanıtılır ve temel hedef kitle belirlenir.

Hedef arama terimleri:
Arama sayılarına bakılarak hedef arama terimleri belirlenir.

Rekabet analizi:
Belirlenen arama terimlerindeki mevcut rekabet durumuna göre bir analiz yapılır ve buna göre yapılacak işler hesaplanır.

İçerik standartlarının belirlenmesi:
Sitede ve sosyal platformlarda yayınlanacak içeriklerin tabii olması gereken standartlar belirlenir.

Web sitesinin düzenlenmesi:
Web sitesi üzerinde yapılacak değişiklikler yapılır.

Sosyal medya hesaplarının düzenlenmesi:
Sosyal medya hesaplarının düzenli ve etkin şekilde kullanılması için bir yol haritası oluşturulur. Link inşası: Sitenin tanıtımı belirli alanlarda yapılır ancak bu çok ince bir ayarda yapılır, bu kısım kesinlikle müşteriye bırakılmaz çünkü en riskli alanlardan birisidir.

Değerlendirme ve yeniden plan oluşturma:
Yapılan rekabet analizi ve plan çerçevesinde belirlenen aralıklarda belirlenen plana uygunluk test edilir ve gerekirse mevcut plan revize edilir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı
Kurumsal firmaların artık internet ve sosyal medyada görünürlüklerini artırmaları için kurumsal SEO danışmanlığı almaları şart olmuştur. İnternetin hızında yapılan yanlış adımlar şirketlere büyük zararlar verebilmektedir. Bunun yanında küçük SEO yarımları ile satışları büyük oranda artırma fırsatı da vardır.

01 Kasım 2016

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz