Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Google SEO Hizmeti

Anasayfa » Google SEO Hizmeti

 

SEO Nedir?

SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edicisi” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır. SEO’nun sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuzca hazırlanmış bir SEO’nun verebileceği zararları da araştırdığınızdan emin olun. Pek çok SEO ile diğer ajans ve danışmanlar, web sitesi sahipleri için aşağıdakiler gibi yararlı hizmetler sunmaktadır:

  • Sitenizin içeriğini veya yapısını inceleme
  • Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde bulunma.
  • İçerik geliştirme
  • Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi
  • Anahtar kelime araması
  • SEO eğitimi
  • Belirli pazarlarda ve bölgelerde uzmanlık.

Arama motoru optimizasyonu olarak adlandırdığımız SEO çalışmaları ile sitenizde var olan hizmet ve ürünlerinizin Google aramalarında daha üst sonuçlarda yer almasını, bununla beraber daha çok trafik ve daha çok potansiyel müşteriye erişmeniz hedeflenmektedir.

 

Dönüşüm Odaklı SEO

Anahtar Kelime Analizi yapılmasının ardından hizmet verdiğiniz kategorilerin en çok aranan kelimeleri tespit edilir ve bu anahtar kelimelere odaklanarak çalışma yapılır. Site yapısı bu anahtar kelimelerle yüksek etkileşime geçecek şekilde düzenlenir ve site trafiğinizin maksimum verilere çıkması hedeflenir.

Hizmet verildiğiniz sektör değerleri incelenir. Rakipleriniz ve sektörel hacimler değerlendirilir. Sektördeki rekabet yoğunluğu ve arama hacmi potansiyellerine göre hedefler ortaya koyulur. Dönüşüm başlar.

Hedef Kitle Analizi

Ürün ve hizmetlerinizin erişeceği ve erişmesi gereken hedef kitle size uygun SEO stretejisine göre belirlenir ve hedeflenir.

Çalışma Takvimi

Marka ile belirlenen SEO hedeflerine ulaşmak için karışıklı olarak belirlenen hedeflere uygun çalışma takvimi belirlenir.

Site Analizi

On Page SEO kriterlerine uygun çalışmalar ve gelişmeler belirlenir. UI ve UX analizleri ve eksikleri analiz edilir.

İçerik Üretimi

Özgün içerik üretimi ile SEO uyumlu olarak ürün ve hizmetlerin metin ve görsel olarak optimizasyona uygun hale getirilir.

Organik Kazanımlar

İçerik pazarlama stratejisine uygun olarak ürün ve hizmetlerin organik trafik kazanması sağlanır. Böylece SEO çalışması ile gelir arışı hedeflenir.

Ölçme & Raporlama

Bütün SEO çalışmalarının en başından sonuna elde edilen kazanımlar ve mevcut durum düzenli olarak ölçülür ve raporlanır.

Destek Budur SEO hizmetleri ile birlikte sitenize daha çok trafik çekecek ve potansiyel müşterileriniz ve cirolarınızı yükselteceksiniz. 2013 yılından bu yana dijital dünyanın her alanında hizmet veren uzman kadromuzun sektörel tecrübelerinden faydalanacak, arama sonuçlarında zirveye tırmanacaksınız.

Bize Ulaşın

Bize hızla ulaşabilirsiniz.