Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Google Haritalara Kayıt

Anasayfa » Google Haritalara Kayıt

Google Haritalar servisi çok kullanılan Google servislerinden birisidir. Google Haritalar servisinde iyi optimize edilmiş bir işletme kaydı ile işletmenizin görünümü artar ve bu da dolaylı yoldan işletmenizi büyütür.

Google Haritalara Kayıt

Google Maps (Google Haritalar) ve Google İşletmeler (Google My Business) servislerinde firmanızı iyi optimize edilmiş bir biçimde müşterilerinize göstermek sizlere birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Örnek olarak müşterileriniz sizin ofisinize ya da işyerinize ulaşmak için Google Haritalar servisinde arama yapacak ve sizlere hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

 

Kayıt yapmak ücretli mi ?

Google Haritalar, kendi servisine kayıt ücreti almaz, fakat Google haritalar servisine profesyonel bir şekilde SEO kurallarına uygun bir şekilde girişlerinin yapılması gerekmektedir. Destek Budur, iyi optimize edilmiş olarak işletmenizin Google Haritalar servisine girişini yapar. Tek seferlik ve cüzi bir ücret karşılığında.

Bu servislere kayıt sonrasında işletmeniz Google Haritalar, Google My Business, Yandex Navigator, iPhone Haritalar servislerinde listelenir. Bu servislere yapılan kayıtlarda işletmenizin çalışma saatleri, görselleri, telefon numarası, açık adresi gibi birçok bilgi müşterilerinize sunulur.

Çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, Instagram, Messenger gibi uygulamalarda da hatasız bir şekilde paylaşılacaktır.

 

Kayıt için neler gerekli ?

Kayıt işlemi için firmanızın veya işletmenizin görselleri, haritadaki konumu, işletmenizin Logosu ve telefon, mail gibi iletişim bilgileri gereklidir. Kayıt işlemi size özel açılan hesap üzerinden yapılır ve işlemler tamamlandığında kontrolü size verilir.

Google Haritalar servisine eksiksiz ve iyi optimize edilmiş bir kayıt yapmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bize hızla ulaşabilirsiniz.