Reyhan Mh. Safranlık Sk. İlikler İş Hanı, No: 10, Kat: 1, Büro: 106 Osmangazi / Bursa

Bilgisayar & Telefon Onarımı

Anasayfa » Bilgisayar & Telefon Onarımı

Destek Budur ekibi olarak her türlü Laptop, Notebook, Netbook, Tablet, iPad, LCD Monitör, Masaüstü Kasa, Akıllı Telefon, LCD TV çeşitlerine marka bağımsız olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız ayrıca bu ürünlerin onarımını da yapmaktadır.

 

Ürün temini

Sıfır veya ikinci el ürünleri temin ediyor, satış ofisimizde kontrolünüz sonrası satışını gerçekleştiriyoruz. Masaüstü bilgisayar, Laptop, telefon, tablet, monitör, bilgisayar çevre birimleri gibi birçok konuda bize ulaşabilirsiniz.

 

Elden alıp teslim ediyoruz.

Destek Budur sadece bir telefon uzağınızda. İletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ürünleriniz elden alınarak tüm onarımları tamamlanıp tekrar teslim edilir. Kapınızdan alıp, onayınız ardından tamiratını gerçekleştirip tekrar size teslim ediyoruz.

 

Bilgisayar tamiri

Kurumsal ya da bireysel her alanda bilgisayar, çevre birimleri ve network konularında doğru ve hızlı çözümler sunuyoruz. Parça ve sistem konularında her türlü teknik sorunu en kısa sürede gideriyoruz. Bu amaçla kurumsal çözümler üretiyoruz ve yıllık bakım anlaşmaları ile firmaların bilgisayar ve çevre birimlerine bakım yapıyoruz. Düzenli olarak yapılan bu bakımlar sayesinde firmaların veri ve iş kayıpları önceden önlenmektedir. Danışmanlık hizmeti ile de teknolojiyi en iyi şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

 

Sorularınız mı var?
Bizimle 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz, sorularınızı iletebilirsiniz.
Bize hızla ulaşabilirsiniz.